Hegemoni lige prvakov pokažejo svojo moč, kombinacija Lafia Mar pa se močno dvigne

Comments · 73 Views

Nogometni dresi za otrokeBarcelona se je v četrtem krogu pomerila z novo napredovanim Valladolidom, ki je v sezoni 2024/25 dosegel tragedijo, Rafinha je dosegel 2 podaji, Lewandowski, Conde, Olmo in Ferran Torres sta dosegla po en gol. Na koncu je Barcelona premagala Valladolid s 7:0, dobila 4 zaporedne tekme in se povzpela na vrh lestvice.
To poletje je Barcelona izvedla veliko trenersko menjavo, ki je Bayern popeljal do šestih naslovov prvaka, zamenjal je Xavija, medtem ko je Barcelona v bistvu ohranila začetno postavo iz prejšnje sezone. Barcelona je na prvih treh tekmah premagala Valencio, Athletic Bilbao in Rayo Vallecano ter požela navdušenje navijačev. Po tem krogu je evropski nogomet vstopil v dan mednarodnih tekem, vse močnejše ekipe pa se intenzivno pripravljajo.
Na tekmi Barcelone proti Valladolidu je Flick sestavil začetno postavo v vrednosti 480 milijonov evrov, vključno z Yamalom, Lewandowskim in Rafinho kot napadalci, Olmo, Casado in Pedri kot vezisti so Conde,Poceni otroški Nogometni dresi kompletiKubasi, Inigo, Valverde in Ter Stegen. Valladolid ima začetno enajsterico vredno 22,5 milijona evrov, kar je precej manj od Barcelone.
Tekma je bila enosmerna od začetka, Barcelona je prevladovala nad žogo in močno napadala Valladolid. V 4. minuti je z desne strani prodrl Lewandowski, ki je žogo odbil čez gol in zgrešil. V 10. minuti je zadel Olmo, a je bil gol v 14. minuti neveljaven, Olmo pa je znova zadel vratnico podajo, Rafinha se je ustavil in zadel z glavo, Barcelona pa si je priigrala prednost 1:0 pred Valladolidom.
Po prejetem golu je Barcelona v 24. minuti z dolgo podajo z desne strani vdrla v kazenski prostor in zadela zadetek. Barcelona je v sodniškem dodatku Valladolidu podala iz kota, https://www.nogometnidresiotroke.com/Konde pa je izkoristil kaos in dosegel gol. Ob koncu prvega polčasa je Barcelona vodila Valladolid s 3:1.
V drugem polčasu se je igra nadaljevala. V 57. minuti je strel Lewandowskega s peto odbil Yamal. Barcelona je v 64. minuti krenila v napad, Valladolid je povzročil kaos v kazenskem prostoru, nato pa podaja Yamala, podaja Lewandowskega in gol Raphinhe, Barcelona je dosegla 4 zadetke. V 72. minuti je Valladolid izvedel strel iz kota, Barcelona je hitro krenila v napad, Yamal je podal, Rafinha pa je sam vstopil v enajstmetrovko in dosegel gol za vodstvo Barcelone s 5:1.
V 82. minuti je Olmo prodrl z leve strani, švignil mimo nasprotnika in žogo še enkrat zabil v slepi kot. V 85. minuti je Ferran Torres podal v kazenski prostor, tako da je bila to tudi največja tekma v zgodovini Barcelone. Po štirih krogih je Barcelona dosegla 4 zmage, dosegla 13 golov in prejela 3 gole. To je tudi edina ekipa v La Ligi, ki je zmagala na vseh tekmah v novi sezoni.
Valladolid se je vrnil v La Ligo, potem ko je bil v lanski sezoni podprvak La Lige, vendar se je Valladolid v prvih štirih krogih pomeril z Real Madridom in Barcelono, v katerih je Valladolid izgubil 1 od 10-krat. Brazilski zvezdnik Cristiano Ronaldo igra za Valladolid. Cristiano Ronaldo bo zagotovo zmeden, ko bo njegovo moštvo izgubljalo s tako visoko razliko. Res je težko voditi majhno moštvo.